اگر تمایل دارید که در منزل آزمایش دهید کافیست با زدن بر روی دکمه زیر وقت بگیرید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند

مراحل درخواست نمونه گیری در منزل

بدون نیاز به حضور در آزمایشگاه، در سریع ترین زمان در منزل آزمایش دهید.

مرحله ی اول : پذیرش

ثبت درخواست سریع و آسان به صورت آنلاین و تلفنی

مرحله ی دوم : نمونه گیری

نیروی متخصص با کارت پرسنلی آزمایشگاه دی کلینیک ولنجک در زمان و محل دلخواه شما حضور خواهد داشت و نمونه‌گیری انجام می شود .

مرحله ی سوم : پرداخت

بدون نیاز به پیش پرداخت ، تمام هزینه ها پس از نمونه گیری پرداخت می شود .

مرحله ی چهارم : جواب دهی

نتیجه آزمایش به صورت الکترونیکی پیامک و قابل دسترس خواهد بود . پس از دریافت پیامک از طریق لینک “جوابدهی آزمایش” با شماره تماس و کدملی وارد سایت شوید و نتیجه ازمایش را مشاهده و دانلود نمائید.

آزمایش در منزل تحت پوشش بیمه

در صورت داشتن نسخه الکترونیکی امکان استفاده از بیمه تامین اجتماعی و بیمه تکمیلی برای خدمات نمونه گیری در منزل وجود دارد.

بیمه تامین اجتماعی
سازمان نیروهای مسلح
بیمه خدمات درمانی
بیمه کمک رسان ایرانSOS
بیمه حکمت صبا
بیمه پاسارگاد
بیمه رازی
بیمه سینا
بیمه دانا
بیمه معلم
آتیه سازان حافظ
بیمه ملت
بیمه آسیا
بیمه کوثر
بیمه سرمد
بانک تجارت
بیمه سامان
بیمه البرز
بیمه آرمان
بیمه ما
بانک ملی ایران
بیمه کارآفرین
بانک توسعه صادرات ایران
بیمه پارسیان
بانک صادرات ایران
بیمه تجارت نو
بیمه تعاون
بیمه شهرداری
بیمه نوین
بانک مسکن
بانک کشاورزی
بیمه میهن
بانک مرکزی
بانک رفاه کارگران
بانک سپه

نمونه گیری در منزل شامل چه آزمایش هایی می شود؟

تمامی پرسنل مجموعه برعلیه ویروس کرونا، واکسینه شده اند و روزانه سلامت آن ها مورد بررسی قرار میگیرد و آزمایش در منزل با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی انجام می شود.

تست کرونا

تست کرونا در منزل شامل تمامی آزمایش های تکمیلی و اختصاصی کرونا می باشد : آزمایش PCR ، آزمایش آنتی بادی بعد از کرونا ، آزمایش آنتی بادی بعد از واکسن .
جهت اطلاعات بیشتر در رابطه با علائم ، نحوه و زمان انجام تست کرونا به مطلب ” آزمایش کرونا و تفسیر آن “ مراجعه کنید.

آزمایش خون

آزمایش هایی مانند : آزمایش تیروئید ، آزمایش کمبود آهن ، آزمایش دیابت ، آزمایش تشخیص علت ریزش مو ، آزمایش غلظت خون ، آزمایش پروستات ، آزمایش هورمون های زنانه و … به نمونه خون نیاز دارند که بسیاری از آنها در منزل به راحتی انجام خواهند شد.

آزمایش ادرار و مدفوع

ازمایش ادرار و مدفوع معمولا جزو ازمایش های پر دردسر خصوصا برای کودکان ، زنان باردار و افراد مسن می باشد. برای سهولت در انجام این مهم و رضایت خاطر مراجعین محترم ، آزمایشگاه دی کلینیک ولنجک با پذیرش کردن بیمار توسط همراه وی ، اطلاعات مورد نظر را ثبت و بیمار میتواند پس از انجام آزمایش در منزل ، نمونه ی خود را به آزمایشگاه ارسال نماید.
* توجه : در صورتی آزمایش های ادرار و مدفوع در منزل انجام می شود که همراه ازمایش های چکاپ، خون و ادرار و مدفوع داشته باشید.

آزمایش چکاپ

آزمایش چکاپ در منزل شامل : چکاپ بانوان ، چکاپ مردان ، چکاپ کودکان و نوزادان وچکاپ ریزش مو ، چکاپ دیابت ، چکاپ فشار خون ، چکاپ قلب ، چکاپ خستگی ، چکاپ سردردهای مزمن ، چکاپ سلامت استخوان ، چکاپ تشخیص سرطان ، چکاپ برای از دست رفتن وزن
در صورتی میتوانید از خدمات بیمه برای پکیج های چکاپ موجود در سایت استفاده کنید که توسط یک پزشک برای شما نسخه الکترونیکی ثبت شود

آزمایش در منزل ، نمونه گیری در منزل ، نمونه گیری در منزل تجریش ، نمونه گیری در منزل تهرانپارس ، نمونه گیری در منزل صادقیه ، نمونه گیری در منزل سعادت آباد ، نمونه گیری در منزل فرمانیه ، نمونه گیری در منزل قیطریه ، نمونه گیری در منزل دولت ، نمونه گیری در منزل پاسداران ، نمونه گیری در منزل آجودانیه ، نمونه گیری در منزل چیذر ، آزمایش در منزل تجریش ، آزمایش در منزل تهرانپارس ، آزمایش در منزل صادقیه ، آزمایش در منزل سعادت آباد ، آزمایش در منزل فرمانیه ، آزمایش در منزل قیطریه ، آزمایش در منزل تجریش ، آزمایش در منزل دولت ، آزمایش در منزل پاسداران ، آزمایش در منزل آجودانیه ، آزمایش در منزل چیذر