آزمایشگاه پاتوبیولوژی دی کلینیک ولنجک با بیش از ۲۰ سال سابقه فعالیت از زمان تاسیس به عنوان یکی از آزمایشگاه های برتر کشور در منطقه ولنجک فعالیت می نماید. این آزمایشگاه با اختصاص فضایی بیش از ۳۰۰ متر مربع با طراحی مدرن فضای پذیرش با امکان فاصله گذاری اجتماعی مناسب و بخش های مختلف تخصصی با پرسنل متعهد و متخصص و بکارگیری تجهیزات مدرن و بروز براساس پروتکل ها و استانداردهای روز جهان در حال گسترش فعالیت های خود بوده و مورد اعتماد جامعه ی پزشکان متخصص و شرکت ها و برندهای مطرح کشور می باشد.

چشم انداز آزمایشگاه پاتوبیولوژی دی کلینیک ولنجک

ارائه خدمات تشخیص طبی با کیفیت ممتاز برای همه افراد جامعه بر پایه الزامات ایزو ۱۵۱۸۹ و استانداردهای آزمایشگاهی مرجع سلامت برای تبدیل شدن به یکی ازدقیق ترین و مورد اعتمادترین مراکز تشخیصی از طریق ارتقاء دانش و آگاهی پرسنل و تجهیزات به روز همزمان با حفظ استانداردهای ایمنی و بهداشتی

رسالت آزمایشگاه پاتوبیولوژی دی کلینیک ولنجک

آزمایشگاه پاتوبیولوژی دی کلینیک ولنجک با اعتقاد به تاثیر گذاری تعهد و اخلاق حرفه ای در کنار تخصص و در راستای نیل به اهداف تامین سلامت جامعه، با رویکرد احترام به مراجعین، پاسخگویی مناسب، ارائه خدمات به روز و تخصصی و بهبود مستمر کیفیت خدمات آزمایشگاهی پا به عرصه خدمت رسانی نهاده است.

اهداف کلی و استراتژیک

  1. اخلاق مداری، حفظ کرامت انسانی، جلب رضایت مراجعین و پاسخگویی مناسب
  2. استقرار سیستم مدیریت کیفیت و بهبود مستمر کیفیت خدمات قابل ارائه
  3. آموزش مستمر و تلاش در جهت ارتقاء دانش بومی و توانمندسازی نیروی انسانی
  4. توسعه و بهره­گیری از تجهیزات آزمایشگاهی نوین
  5. توسعه و بهره­گیری از فناوری اطلاعات و تکنولوژی­های روز در راستای بهبود خدمات قابل ارائه
  6. توجه به الزامات ایمنی شغلی، بهداشت محیط و سلامت محیط زیست
  7. رعایت الزامات ملی و بین المللی و اخذ گواهینامه های بین المللی جهت جلب اعتماد، اعتبار و رضایتمندی
  8. برقراری نظام مدیریتی پویا، کارا و آگاه در جهت مدیریت منابع مالی و انسانی

بخش های آزمایشگاه پاتوبیولوژی دی کلینیک ولنجک

آزمایشگاه پاتوبیولوژی دی کلینیک ولنجک دارای بخش های تخصصی و فوق تخصصی مشتمل بر بخش ویژه مولکولی (PCR) و بخش پاتولوژی و سیتولوژی می باشد همچنین واحدهای هماتولوژی یا خون شناسی، بیوشیمی، میکروب شناسی،هورمون شناسی، ایمونولوژی، سرولوژی، قارچ شناسی و انگل شناسی در این آزمایشگاه فعال می باشد. آزمایشگاه با همکاری پرسنل متعهد و متخصص و بکارگیری تجهیزات مدرن و تمام اتوماتیک حساس ،بسیار دقیق و براساس پروتکل ها و استانداردهای روز جهان در حداقل زمان ممکن قابلیت انجام و جوابدهی اورژانس تست های تخصصی و فوق تخصصی را دارد .